Tanórán kívül

Szakkörök  

Ebben a tanévben a következő szakköri foglalkozások közül választhatnak tanulóink

 

  • tehetséggondozás, Matematika, versenyfelkészítés
    Kovácsné Sényi Anikó Kedd 14.00-15.00

 

Korrepetálások

  • matematika  8.o. Kovácsné Sényi Anikó
    B hét  szerda 14.00-14.45
    A hét csütörtök 13.00-13.45
  • felvételi előkészítő magyar 8.o. Vajda józsef  CSÜTÖRTÖK 14.00-15.00
  •  
  •  
  • Bem DSE szakosztályai

 

  • kosárlabda : Frei Miklós
    kedd, csütörtök: 16.00-17.00
  • foci: Hullay Ernő
    5-6. o. hétfő: 14.45-15.30
    7-8. o. szerda: 14.45-15.30

TSE VERSENYTÁNC: Nagy Gyöngyi , Prepuk László,
                                                  Fehérvári Barbara

hétfő: 14.45-16.00 kezdő versenytánc oktatás

kedd: 14.45-16.00 haladó versenytánc oktatás
          17.00-19.00 versenytánc gyakorlás

szerda: 14.45-16.00 kezdő formáció
péntek: 14.45-16.00 haladó versenytánc

             16.00-17.00 lányformáció

              17.00-19.00 versenytánc gyakorlás

ZENEISKOLA

szolfézs: Kohon Mariann   hétfő, csütörtök: 13-17.00 

hegedű: Mindszenti Annamária  hétfő: 14.00-18.00 szerda: 13.00-17.00
                                                     péntek: 13.00-18.30

zongora: Tüzes Ágnes  kedd: 13.00-19.00   péntek: 14.00-18.30

fuvola: átmenetileg az egyénileg megbeszéltek szerint

 

 

gyermekvédelmi felelős: Dnyeprovszkijné Mohán Valéria
                                                                                                             

logopédus: Medgyessy László
                   kedd: 9.00-13.00
                   csütörtök: 9.00-13.00
                 

utazó gyógypedagógus: Lukács Ágnes: hétfő: 13.00-16.00

                                                                kedd: 13.00-15.00

gyógytestnevelés : Kövesdi Orsolya

                              „A” hét szerda : 16.00- 17.00 (7.o. számára)                           

                              A többieknek órarendi keretben.

utazó logopédus: Drahos Dóra : kedd 13.00-16.00